השירותים שלנו

בניית אתרים

בימינו אנשים הפכו יעילים יותר, הכל מהכל מתרחש במרחב הדיגיטלי ולכן הנוכחות של העסק שלך בו יכולה להשפיע רבות על הצלחתך. האתר שלך הוא חלק בלתי נפרד מהעסק שלך ולעיתים האתר הוא העסק עצמו, הלחם והחמאה שלך. האתר צריך לספק לגולשים את החוויה הנכונה להם בכדי להפוך אותם ללקוחות שלך, לכן אנו כאן ללוות אותך בתהליך בניית האסטרטגיה לאתר שלך ולבנייתו.

שירותי כתיבת תוכן

אוקיי! אז אחרי שבנינו את האתר מגיע החלק המעניין, התוכן. כדי שהגולשים שלכם ירצו להפוך ללקוחות שלכם כדאי שהם יתחברו לתוכן המוצע להם. בהתאם לסוג העסק ואפיון הלקוח אנחנו נייצר לכם תוכן שיביא תוצאות, תוכן מבריק ואיטליגנטי, משעשע או רציני, מקצועי ואינפורמטיבי מכל הסוגים: תוכן מותאם למנועי חיפוש, כתיבה שיווקית, מאמרים מקצועיים, הוספת שפות שונות לאתר וכו'.

ניהול קמפיינים בגוגל וברשתות חברתיות

למה צריך לעשות קמפיינים בעצם? התשובה מאוד פשוטה, אם אתם רוצים שהאתר שלכם יוגדר כהצלחה, יספק עבודה ויממש את עצמו אתם צריכים גולשים והרבה. את זה משיגים באמצעות עידוד מודעות אליו, עליכם לגרום לאנשים לשים לב לקיומו ועדיף כמובן שישימו לב ברגע הנכון, כשהם צריכים אתכם – בכך אתם הופכים רלבנטיים! באמצעות קמפיינים נכונים בגוגל, פייסבוק, פינטרסט, טוויטר, אינסטגרם וכ'ו העסק שלכם תמיד על המפה, מוצג למי שצריך אתכם בזמן שהוא צריך אתכם ואת עבודת האומנות הזו – אנו נעשה בשבילכם.

עיצוב אתר \ ממשק משתמש

בין אם מדובר באתר תדמית, תוכן, חנות וירטואלית\ מסחר אלקטרוני, מיני סייט או דף נחיתה – העיצוב הוא (כמעט) הכל. עיצוב האתר צריך מחד לשקף את החזון שלכם לעסק שלכם, את הניראות שלו, הצבעים שילוו תחושות, הגופן, הקומפוזיציה וכו'. מאידך, העיצוב צריך לדבר אל קהל היעד שלכם, להיות נעים לעין הגולשת ונוח בזרימת הפעולות שבו. חשוב לעשות את ההתאמה הנכונה בין שני אלו על מנת להגיע לתוצאות אופטימליות ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן.