חזון החברה

 

כחברת בוטיק אנחנו משקיעים משאבים מרובים בכל אחד ואחד מלקוחותינו, על מנת לשמור על סטנדרטים גבוהים שנים קדימה אנו נאמנים לתהליך העבודה שלנו. תהליך זה בנוי מעקרונות שמצאנו הכרחיים בכדי לקיים תהליך עבודה מוצלח ומדוייק, העקרונות עליהם אנו עומדים הם יעילות, חשיבה מציאותית, שירות וליווי אישי ומקצועיות.

  • הליך עבודה חכם

בכל הקשור לחשיבה אסטרטגית, יעילות היא פרמטר הכרחי. הכוונה שלנו ביעילות, היא ליכולת שלנו להשתמש בחוכמה במשאבים הנמצאים לרשותינו עבור ולמען הפרויקט וכל זאת תוך מתן שימת לב ללוח הזמנים שקבענו לעצמינו. משאבים וזמן הם הבסיס הקיומי של כל עסק, אנו מודעים לכך היטב ומכבדים זאת בתהליך עבודתינו, לכן בכל פרוייקט ופרוייקט אנו שומרים על האינטרס שלכם לשימוש יעיל ככל הניתן במשאבי החברה והזמן שלה.

  • רגליים על הקרקע

אנו דוגלים בחשיבה יצירתית ומחוץ לקופסא, שהרי כל אחד מאיתנו הוא אומן בתחומו. עם זאת, בזמן שהראש שלנו מפליג למחוזות חדשים ויוצר עבורכם רעיונות גדולים אנו שומרים על 2 רגליים על הקרקע. במילים אחרות, אנחנו שומרים על חשיבה מציאותית לאורך כל תהליך הייעוץ והליווי שלכם, מבניית האסטרטגיה ועד להוצאה לפועל חשוב לרצות את מה שניתן לממש. בעבודתינו אנו שמים דגש על יושרה ומתנהלים לפי הסטנדרט הגבוה ביותר שלה, לכן לא נטפח ציפיות לא מציאותיות.

  • שירות וליווי אישי

בתחומינו אין שני עסקים זהים ועל כן אין פתרון אחד. אנחנו לוקחים את הזמן להכיר כל חברה שבוחרת לעבוד איתנו ומתחילים כל תהליך מההתחלה ולעומק. לשם היעילות, אנו נשתמש במקרי בוחן ודוגמאות מניסיון העבר שלנו, אך תמיד נשמור ונגן על האופי הייחודי של כל חברה באשר היא ונשאף לייצר עבורה את פסגת רצונותיה. לפני שנציג בפניי חברה את המלצותינו ודרך הפעולה שלנו, נרצה להחזיק בתמונה מדוייקת ככל הניתן של החברה. אנו לא ממהרים במהלך שלב ההיכרות עימכם משום שבניית הבסיס הוא חלק חשוב ועל כן נבקש את הבנתכם ונשמח לשיתוף הפעולה שלכם.

  • מקצועיות

לאחר שהכרנו אתכם, נכנסנו לעולמכם ולמדנו את העסק שלכם מבפנים, נייצר לכם בקלות תכנית אסטרטגיה ונוציאה לפועל ברמה הגבוהה ביותר. "אלוהים נמצא בפרטים הקטנים" ואנחנו גם, כך כל אסטרטגיה שתאושר על ידכם תצא לפועל בדיוק ומקצועיות. בעסקים כמו בחיים אין קיצורי דרך, יתרה מזאת בטווח הארוך הם לא ישרתו אתכם נאמנה. לכן, אנו מחזיקים בסטנדרט גבודה גבוה ולא מורידים אותו עבור שום סיבה ובנוסף אנו עושים מעקב רבעוני ושנתי בכדי לוודא שהסטנדרט הזה נשמר.